יש נשים שמזיינים אותן ויש נשים שמתחתנים איתן / מיכל אסתר צבי

sexיש נשים שמזיינים אותן ויש נשים שמתחתנים איתן / מיכל אסתר צבי

רק השבוע נודע לי כי לאדם (מאדם וחווה) לפני הגברת הראשונה חווה… הייתה בעצם אישה לפניה.

לילית שמה, בעצם לילית הייתה סוג של הפמיניסטית הראשונה, לא רק זה, כנראה שהיא גם הייתה אישה יצרית, טוב נו זיון טוב אבל אדם לא ידע איך להתמודד עמה כאשר היא דרשה להיות למעלה, הוא טען שהיא ראויה להיות למטה (כן כן מה שאתם חושבים) בעת האקט המיני הסו קולד ראשון הם כבר התווכחו מי יהיה און טופ.

לילית בעצם אמרה למר אדם שהם שווים באדמה אבל אדם לא ידע כיצד להתמודד עמה והלך ובכה לאלוקים, שהוא נתן לה מה זה עונש, לפני כן הוא כמובן הציב לה אולטימטום שהיא יכולה לחזור למוטב וכו.. אבל לילית לא רצתה ולכן בעצם הטביעו אותה עמוק בים (עשו לה עוד אבל אני מקצרת כי זה לא הסיפור) ואז בעצם גברת חווה נישאה לאדם, שהיא כביכול האישה הטובה, האישה מהזן שמתחתנים איתה.

עכשיו למה הסיפור הזה לא בא לי טוב , כי היום אני מכירה יותר "ליליות" והליליות הללו סובלות, כי באמת שמים אותן בנישה מסוימת, נשים ,עצמאיות, סקסיות נשיות , אינטליגנטיות שכל כך יודעות מה הן רוצות והן סליחה על הביטוי זיון מה זה טוב, מכירות את הגוף שלהן, יודעות לספק ולענג את הגבר שאיתן ואת עצמן,  מספקות הרפתקאות שכל החיים זוכרים אבל מה- לא נתפסים הגברים, הן מרגשות אותם, מסעירות אותם אבל הן נשארות בנישה הזו בלבד, כמו לילית ואז באה איזו חווה אחת שהיא אפר לרגליהם, "יס מנית" שלהם והיא זוכה בשלל מה שנקרא.

הליליות שאני מכירה יפות, חזקות אבל הן לבד, הן רוצות וכמהות לאהבה בדיוק מו חווה אבל יש להן גבול, אם הן רוצות להיות למעלה, הן תהיינה למעלה ולא יעזור בית דין. מאז תקופת התנ"ך עברו לא מעט שנים ולא רק שלא ממש השתנה כלום, אפילו אלוהים כעס על לילית ונתן לה אופציה לחזור למוטב , זה כמובן לאחר שאדם הקוקסינל בכה ותכלס מאז עשה לכל הליליות שחור.

עכשיו גברים, האם זה נכון, האם באמת יש את סוג האישה שמתחתנים איתה ויש את הליליות? שהן מסעירות אתכם, אתם מלאי פנטזיות עליהן, מאוננים עליהן אבל- זהו, כאן זה מסתיים?! הלוא אפילו חווה הייתה כזו סמרטוטה שלא ידעה אם כן לאכול לא לאכול את התפוח והקשיבה למר נחש, טוב חווה בטוח לא בולעת

 

מיכל אסתר צבי

 

תגובות פייסבוק

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2017 כל הזכויות שמורות למיכל אסתר - צבי

Log in with your credentials

Forgot your details?