גם את מסתכלת לו בחשבון ברשת החברתית ומרגישה רע? I מיכל אסתר צבי

גם את מסתכלת לו בחשבון ברשת החברתית ומרגישה רע? I מיכל אסתר צבי

לפני מספר שנים הייתי בסוג של קשר לא בריא,

עם הדון ז'ואן הרגיש המתוסכל שלא ממאן להתחייב לאף אחת אבל כהרגלנו הנשים, במוחי שרצה המחשבה- "אני עוד אשנה אותו"- לימים התבדיתי והבנתי שלא-

אין באפשרותי לשנות אף אדם וככל שאמהר לאהוב את עצמי כך גם לא אבזבז את זמני על פגועים ונכים רגשית.

אכן התנתקתי מהדוש והמשכתי בחיי, מדי פעם חטאתי בגלישה בחשבונותיו ברשתות החברתיות, כי בכל זאת אני אישה אובססיבית מדי פעם,כל פעם שהצצתי לו בחשבונות הרגשתי רע, עלובה, זה החמיר את תחושת הפתטיות שלי כלפי עצמי, לימים לדוש הרגיש והלא מתחייב הצטרפה בת זוג חדשה לחייו- כן כן ברור, למה היא ולא אני זו השאלה הראשונה, שאלה שהעסיקה אותי זמן רב, חשבונותיהם ברשתות החברתיות (כן גם היא הצטרפה לאובססיה שלי) התפארו בתמונות ופוסטים של זוגיות דביקה ומושלמת, מה שרק חידד אצלי את השאלה- גוד דמאט למה היא ולא אני?!

כמובן שחשבון הנפש על גבול המסכנות החל במלוא המרץ לעבוד ושאלות מהותיות בחיי צצו, מדוע גבר שיש לו (חשבתי) הכל איתי- סקס מעולה, הומור ועומק מדוע בכל זאת בחר שלא להיות איתי, מה הכוונה לא להיות איתי? הוא לא רצה להגדיר ואני רציתי להניח את הסורגים במקום בולט לעין, או הכל או כלום ציינתי, הוא אמר שטוב לו איתי ושנתקדם לאט אבל ללא הגדרה שפשוט נזרום ונהנה ממה שיש, לימים הבנתי שגם אני עושה טעויות וגם אני השתניתי, היום לא הייתי נוהגת כך אבל לא משנה- תכלס איזו אישה לא רוצה לדעת את מקומה? איזו אישה לא רוצה להיות בטוחה שהזין שנכנס אליה לא נכנס לחורים אחרים? איזו אישה לא חוששת שכל הרגש הזה שמתפרץ ממנה הוא לא לשווא?

ולכן בחרתי לנתק את אותו גבר מחיי ללא חרטה, ברגע שאותו גבר מצא עצמו בזוגיות אחרת וכל השאלות החלו להציף אותי לא באמת נרגעתי, כמובן שחבריי הטובים מיהרו לעזרתי ואמרו משפטים שבאמת האמנתי להם באותו הרגע כמו- "הוא פחד מהעוצמות שלך" "הוא חסר בטחון ואת עם כל הפתיחות שלך והמיניות לא כל אחד ידע להכיל ולהתמודד"

מודה שעזר לי אבל האובססיה הקטנה שלי שליוותה אותי בימים ובלילות לא פסקה, עד שהם חגגו שנה ואז כבר כל הסיפור קיבל תפנית, הבנתי ששנה אני והאובססיה הקטנה שלי הולכות יד ביד יחדיו, אוחזות זו ביד זו ולא מתקדמות לשום מקום, נפרדתי ממנה בידידות וביקשתי ממנה שתשתדל לא לחזור לחיי בשום צורה שהיא.

ימים אחדים עברו ואהבה עצמית אט אט התפתחה לה (לא באמת, סתם כי יפה לרשום)

במפתיע הודעות באינבוקס החלו לזרום מהדוש הרגיש, הוא חולם, הוא מפנטז ואני מבסוטית, לצד כל הפנטזיות והחלומות בת זוגתו עדיין חלק מחייו וככל הנראה גם תישאר כך, סקס וירטואלי עלה על הפרק אבל חד פעמי (כי אני עצרתי חשוב לציין) וכך ימים של הודעות אבל איך אומרים הכל ריק מתוכן, הוא לא באמת יעזוב אותה וירוץ לזרועותיי, גם לזה עשיתי סוף לבסוף וחשבונותיהם ברשתות החברתיות עדיין מתפארים בזוגיות דביקה להפליא, היא נראית מקסימה ואפילו אחת כזו שהייתי מתחברת אליה.

אני יודעת את שאינה יודעת וכנראה גם לא תדע, בנוסף אני יודעת שאלוהים אוהב אותי, שהדוש דוש לא מגיע לי, שגם אני הייתי עלולה להיות במקומה.

תתכוננו זה נהיה דביק…

תודה ליקום על פתרונות ותשובות לשאלותיי המתמידות שאחזו  בי זמן רב ואשכרה אסיים בקלישאה –

הכל לטובה ומה שאמור לקרות קורה ועוד קלישאה אחרונה-

מה ששלי שלי…

 

 

תגובות פייסבוק

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2017 כל הזכויות שמורות למיכל אסתר - צבי

Log in with your credentials

Forgot your details?